In Temporis Polska Sp. z o.o.

Elektrotechnik

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: La Roche-sur-Yon, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży maszyn sterowanych numerycznie, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Diagnostykę techniczną, naprawę i konserwacje obrabiarek CNC;
- Szkolenie użytkowników w obsłudze maszyn (odbiór maszyn wraz z klientem, uruchamianie, demonstrowanie działania i funkcjonowania);
- Telefoniczne wsparcie posprzedażowe i obsługa klientów na miejscu.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub magisterskie z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki przemysłowej;
- Doświadczenie elektrotechniczne w zakresie obsługi maszyn CNC;
- Prawo jazdy kat. B;
- Znajomość jęz. angielskiego w zakresie słownictwa technicznego;
- Mile widziana znajomość języka francuskiego;
- Samodzielność, staranność, dobra organizacja pracy;
- Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia 22/08/2016.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Stawkę godzinową i dodatek żywieniowy plus premie;
- Zakwaterowanie zapewnione i dofinansowane przez pracodawcę;
- Samochód, telefon, laptop, narzędzia i urządzenia pomiarowe zapewnione przez klienta;
- Pomoc w załatwieniu w formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr. 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.