Elektrotechnik / Mechatronik / Elektryk Przemyslowy z bardzo dobra znajomoscia jezyka angielskiego

Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Jena - Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, wiodacego swiatowego dostawcy nowoczesnych technologii dla przemyslu solarnego w miejscowosci Jena, poszukujemy pracownikow na stanowisko Elektrotechnik / Mechatronik / Elektryk Przemyslowy

Obowiazki:

• Oddawanie do uzytku oraz kontrola funkcjonowania sterowanych

mikroproceserowo maszyn i urzadzen metrologicznych i plazmowych w Jenie i

u Klientow na calym swiecie

• Doradzanie Klientom w zakresie montazu i funkcjonowania urzadzen

• Wypelnianie dokumentow kontroli i odbioru technicznego na podstawie ustalen

zawartych w umowach oraz w porozumieniu z Klientem

• Szkolenie pracownikow Klienta w zakresie obslugi urzadzen

Oferujemy:

- Zatrudnienie w prestiżowej, miedzynarodowej firmie na terenie Niemiec

- Umowa o prace na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (niemiecki

podatek i ubezpieczenie)

- Atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe

- Dostęp do najnowszych technologii

- Opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres

zatrudnienia w Niemczech

Wymagania

• Wyksztalcenie kierunkowe w jednym z wymienionych zawodow: elektrotechnik,
mechatronik, elektryk przemyslowy – mile widziane osoby z ukonczonymi
studiami inzynierskimi
• Doswiadczenie zawodowe w oddawaniu do uzytku oraz kontroli urzadzen
• doskonala znajomosc techniki elektro-sterowniczej (SPS- i procesowych
systemow sterowania )
• bardzo dobra znajomosc technicznej budowy maszyn i urzadzen
• gotowosc do dluzszych wyjazdow sluzbowych poza granice Niemiec (ok. 6 do
12 tygodni w roku)
• samodzielnosc w kontakcie z Klientem
• talent organizacyjny, umiejetnosc pracy w zespole, otwartosc, przyjazne
podejscie do ludzi
• bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego, znajomosc innych jezykow
bedzie dodatkowym atutem
• bardzo dobra obsluga komputera

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis