Opis stanowiska pracy

Polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca od lat w swojej branży zatrudni osobę na stanowisku:

ELEKTRONIK

Do podstawowych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • wykonywanie czynności serwisowych przy układach automatyki i elektroniki
  • diagnozowanie usterek
  • bieżące naprawy elementów
  • dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, narzędzia i ektronarzędzia

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • stałe godziny pracy, system pracy jednozmianowy
  • system premiowy
  • pracę stacjonarną (Wodzisław Śląski)

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami diagnostycznymi
  • znajomość elektroniki
  • umiejętność czytania schematów
  • doświadczenie w serwisie RTV będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma z polskim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis