Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wadowice

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • diagnozę i naprawę maszyn sterowanych numerycznie i innych urządzeń elektronicznych
  • wykonywanie planowych remontów oraz napraw awarii maszyn i urządzeń w celu utrzymania ich pełnej sprawności i gotowości do realizacji Planu produkcji
  • przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń energetycznych zgodnie z Planem Remontów
  • współpracę z serwisami specjalistycznymi w trakcie usuwania skomplikowanych awarii

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe,
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP E, mile widziane SEP D,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej,
  • chęć do zdobywania wiedzy i kształcenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej polskiej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca fizyczna