Randstad Polska jest wiodącą agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z okolic Bydgoszczy - Białe Błota, poszukujemy osoby do pracy stałej na stanowisko:

elektronik

Nr ref.: 39354
Praca stała
Lokalizacja: Bydgoszcz, Białe Błota

Zakres obowiązków:
  • montaż układów elektronicznych (technologia smt, tht)
  • uruchamianie urządzeń zgodnie z dokumentacją
  • montaż i testowanie układów prototypowych
  • opracowywanie układów do testowania wyrobów
  • przeprowadzanie wstępnych testów nowych produktów

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętności uruchamiania, naprawy układów elektronicznych analogowych oraz cyfrowych, mikroprocesorowych
  • doświadczenie w lutowaniu przewlekanych i powierzchniowych elementów elektronicznych
  • zdolności manualne

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • praca w systemie 1-zmianowym
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)