Opis stanowiska pracy

  • zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • bieżące wsparcie działów produkcyjnych przy obsłudze maszyn i urządzeń a także prowadzenie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych
  • analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowany kierunek elektryk / technik elektronik, automatyk, mechatronik)
  • znajomość zagadnień związanych z zasilaniem i sterowaniem maszyn przemysłowych
  • praktyczne doświadczenie z sterownikami PLC
  • doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji produkcyjnych
  • doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej
  • podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziane
  • czytanie schematów elektrycznych
  • uprawnienia energetyczne E i D energia elektryczna i ciepło
  • doświadczenie przy obsłudze i konserwacji rozdzielni elektrycznych SN 15kV
  • prowadzenie, aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • predyspozycje osobowościowe; samodzielność, zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office )

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • pakiet socjalny

Informujemy, iż będziemy się kontaktować telefonicznie z wybranymi przez nas

kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis