Elektronik-Serwisant w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Grupa Akcja Job
ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

ELEKTRONIK-SERWISANT w Dziale Utrzymania Ruchu

Zakres zadań:
- wykonywanie bieżących napraw w zakresie elektroniki
- wykonywanie planowanych serwisów
- wykonywanie prostych napraw automatyki oraz mechanicznych
- współpraca z zewnętrznymi serwisami zagranicznymi (komunikacja w j. angielskim) w celu opracowywania założeń serwisowych

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne o profilu elektronik
- min. 2 lata doświadczenia zawodowego (serwisant elektroniki lub automatyki, serwisowanie maszyn CNC)
- umiejętność czytania schematów elektronicznych
- posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
- obsługa komputera
- znajomość języka angielskiego - język techniczny

Warunki:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca od poniedziałku do piątku, na 1 zmianie (6:00-14:00)
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.