elektronik - serwisant telefonów komórkowych

Avima

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Avima w Inowrocławiu zatrudni pracownika na stanowisko elektronik-serwisant telefonów komórkowych.

Mile widziane doświadczenie w branży telefonii komórkowej, elektronice precyzyjnej lub naprawach sprzętu RTV.
Dodatkowym atutem będzie umiejętność lutowania stacją lutowniczą lub powietrzną.

Oferujemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności i stałej pracy w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz pewnej pozycji na rynku.

Proszę aplikować Cv z dopiskiem w prawym górnym rogu elektronik- Inowrocław.

Prezentacja firmy

Od kilkunastu lat zajmujemy się serwisem i naprawą telefonów komó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis