Elektronik - serwisant płyt głównych / kart graficznych

GIGABYTE Technology Poland Sp z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Gigabyte poszukuje do serwisu we Wrocławiu elektroników na stanowisko serwisant płyt głównych i kart graficznych oraz innych urządzeń elektronicznych.

Oferujemy:

-3 miesięczny okres szkoleń,

-atrakcyjny system wynagrodzeń,

-stabilność zatrudnienia,

-dostęp do nowoczesnych technologii,

-pracę w miłej atmosferze.

Oferta pracy - okres próby z możliwością przedłużenia na czas określony/nieokreślony.

Wymagania

-wykształcenie elektroniczne lub pokrewne,

-umiejętność czytania i analizowania schematów,

-umiejętność lutowania,

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

-chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,

-dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

GIGABYTE: Lider innowacyjnych rozwiązań<br/>Firma GIGABYTE został... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems