Opis stanowiska pracy

• Koordynacja wdrażania zmian w produkcji seryjnej w kooperacji z dostawcami
• Koordynacja wdrażania nowych jednostek sterujących (ECU) i rozwiązań LED w kooperacji z dostawcami
• Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za rozwój HW i SW
• Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie projektami, zakupami
i działem jakości
• Analiza 0 km i testy polowe
• Ścisła współpraca z centralnym działem R&D w Niemczech
• Współpraca z kolegami i dostawcami z zagranicy

Wymagania

• Wyższe wykształcenie w zakresie elektrotechniki, elektroniki
• Doświadczenie w procesie produkcyjnym elektroniki
• Dobra znajomość języka angielskiego (upper-intermediate / B2)
• Doświadczenia w zakresie używania narzędzi do projektowania płytek drukowanych, znajomości elementów elektronicznych
• Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
• Kreatywne podejście do zadań technicznych
• Mile widziane: doświadczenie w sektorze automotive, znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Harvey Nash Technology to spółka należąca do globalnej Grupy Harv... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Elektronika / Telekomunikacja