Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • przygotowanie plików płytek PCB zgodnie z wytycznymi Klienta
  • przygotowywanie dokumentacji montażowej
  • przygotowywanie plików produkcyjnych
  • praca z plikami Gerber
  • opracowywanie programów na maszynę montażową
  • dbanie o prawidłowe parametry procesu produkcyjnego
  • testy po-produkcyjne PCB
  • przygotowanie płytek wzorcowych dla montażystów
  • ścisła współpraca z klientem oraz zespołem montażowym i logistycznym

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na stanowisku projektanta
  • znajomość programów Altium a także programów typu CAD.
  • znajomość środowiska OS Windows oraz MS Office
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, przedsiębiorczość, rzetelność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu

Oferujemy:

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • udział w rozwoju firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • system premiowy uzależniony od osiąganych efektów
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Produkcja kontraktowa elektroniki przemysłowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria