ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektronik - Projektant

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Kluczowe zadania:

  • Zapewnianie technicznego wsparcia klientów w branży elektronicznej
  • Nadzorowanie i ulepszanie jakości produktu w dziale R&D
  • Współpraca z innymi działami
  • Bieżąca analiza rynku oraz wdrażanie własnych pomysłów

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie (zawodowe lub akademickie) w branży elektronicznej,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wielozadaniowość i szybka adaptacja do zmian
  • Mile widziani pasjonaci elektroniki lub z doświadczeniem w ciekawych projektach

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie z zagranicznym kapitałem
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia specjalistyczne)
  • Możliwość zakupu produktów firmy po preferencyjnych cenach
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials