Elektronik – Programista/ Starszy Programista

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Skupiając się na potrzebach klienta oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów BMZ Poland ukształtowało wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji. W BMZ Poland zatrudniamy obecnie ponad 600 pracowników.

Opis stanowiska / zakres obowiązków:

  • rozwój sterowników (software drivers)
  • rozwój oprogramowania dla układów BMS (Battery Management System)
  • testowanie oprogramowania
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek elektronika
  • bardzo dobra znajomość języka C
  • minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów AVR i ARM, w tym technicznych sposobów pomiaru rezystancji, temperatury, natężenia prądu
  • znajomość elektroniki i miernictwa elektrycznego
  • minimum roczne doświadczenie w pracy, na podobnym stanowisku, w  firmie związanej z produkcją lub projektowaniem układów zarządzania lub zabezpieczeń baterii lub produkcją kompletnych baterii opartych o technologie Li-Ion
  • dobra znajomość języka angielskiego wraz z czytaniem dokumentacji technicznej

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość układów Battery Analog Front End (np. BQ77PL900)
  • znajomość CAN, CANopen, I2C, SPI, UART
  • znajomość systemów kontroli wersji oprogramowania (np. SVN, Git)
  • znajomość C++ / C#
  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym (multimetr, oscyloskop, analizator stanów logicznych)
  • znajomość języka niemieckiego
  • umiejętności analityczne i organizacja samodzielnej pracy

Oferujemy:

  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach
  • ścisła współpraca z zespołem niemieckim
  • możliwość odbycia szkolenia w Niemczech
  • dostęp do najnowszych technologii

1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest BMZ Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Einsteina 9 44-109 Gliwice, NIP: 6312609837 REGON: 241564842

2. Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: tomasz@starzykowski.pl

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora.

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

6. Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych.

7. Ma Pan/Pani prawo do:

a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

c) przenoszenia danych,

d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

e) wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BMZ Poland sp. z o.o. w Gliwicach w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BMZ Poland sp. z o.o. w Gliwicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.