Opis stanowiska pracy

Kompania Elektroniczna Sp. z o.o. - kontraktowy producent modułów elektronicznych w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektronik operator automatu SMD

Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:

  • wykonywanie prac montażowych poprzez maszynę/automat do montażu SMD;
  • przygotowanie płytek/obwodów drukowanych do procesu nakładania elementów nakładanie pasty lutowniczej,
  • wykonywanie kontroli obwodów drukowanych i elementów elektronicznych SMD przed umieszczeniem w podajniku automatu montażowego,
  • nadzór nad procesem montażu,
  • wykonywanie prac związanych z lutowaniem w piecu lutowniczym i kontrolą jakości,
  • nadzór nad poprawnością działania automatu montażowego oraz pieca lutowniczego,
  • współpraca z działem zaopatrzenia w celu zapewnienia płynności dostaw elementów elektronicznych i innych materiałów niezbędnych do sprawnego działania w tym etapie produkcji;
  • współpraca z innymi pracownikami Działu Produkcji.

Wymagania:

  • znajomość komponentów elektronicznych,
  • umiejętność czytania rysunków montażowych,
  • zaangażowanie w pracę, zdolności manualne, dokładność i sumienność,
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, przedsiębiorczość, rzetelność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • udział w rozwoju firmy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • system premiowy uzależniony od osiąganych efektów,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna w Puchałach k. Raszyna.

Uprzejmie informujemy, żę skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Produkcja kontraktowa elektroniki przemysłowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne