Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla Naszego Klienta, Lidera z branży kosmetycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Elektronik od zaraz!

Nr ref.: 41456
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka i troubleshooting PLC5,RS Logics, Control Logics, sterowniki Siemens i systemów wizyjnych (np. kamery Cognex), roboty ABB, Staubli.
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych Ethernet IP
  • Kalibracja systemów wizyjnych
  • Strojenie i kalibracja czujników, detektorów
  • Bezpieczne serwisowanie urządzeń zasilane z UPS, zawierające falowniki i układy kondensatorowe oraz posiadające więcej niż jedno zasilanie.
  • Sprawdzanie zabezpieczenia osłon
  • Sprawdzanie wyłączników bezpieczeństwa
  • Sprawdzanie elektrycznych/elektronicznych elementów maszyn
  • Identyfikacja komponentów maszyny i na podstawie komponentu odnaleźć element na schemacie
  • Powiązywanie kod PLC maszyny z czujnikami, elementami wykonawczymi na maszynie

Oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe: techniczne elektroniczne
  • Uprawienia SEP 1 kW
  • Język angielski: A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność programowania układów elektronicznych (np. sterowników)

Oferta:
  • praca w systemie IV brygadowym
  • umową o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy
  • pracę od zaraz
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce w wysokości 50%
  • dodatkowa darmowa opieka medyczna
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • opieka konsultanta na terenie zakładu
  • wynagrodzenie do 10tego dnia każdego miesiąca

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)