Elektronik Maszyn Produkcyjnych (z gotowością do relokacji)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Wykonywanie napraw i serwisów maszyn produkcyjnych,
  • Prace modernizacyjne i konserwacyjne,
  • Dokonywanie diagnostyki instalacji, urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
  • Wykonywanie przezbrojeń maszyn, samodzielne usuwanie usterek.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki elektrotechnika, automatyka lub elektronika;
  • Uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV;
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Podstawowa znajomość sterowników PLC;
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym, (oscyloskop, multimetr);
  • Sumienność oraz systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stałą pracę na terenie województwa podlaskiego;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym, atrakcyjny system premiowania oraz obszerny pakiet socjalny,
  • Opiekę medyczną,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokiej etyce pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość pozyskania pakietu relokacyjnego w wysokości 1 krotnego wynagrodzenia.

Poleć naszą ofertę znajomym - poszukujemy wielu specjalistów z tej dziedziny!

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: EMP/09/LUB/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.