Elektronik ds. Urządzeń i Systemów CNS

POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

Lublin, lubelskie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Obsługa i eksploatacja urządzeń/systemów radiokomunikacyjnych, radionawigacyjnych, teletransmisyjnych w obszarze podległym Zespołowi Technicznemu Lublin (monitorowanie, sprawdzanie stanu technicznego, kontrolowanie parametrów urządzeń).
  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń oraz usuwanie awarii.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej pracy systemów i urządzeń.
  • Udział w odbiorach technicznych urządzeń przekazywanych do eksploatacji w Zespole.
  • Składanie meldunków o usterkach i nieprawidłowościach w pracy systemów i urządzeń oraz o zaobserwowanych incydentach/wypadkach zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Współpraca z zespołem technicznym i innymi służbami w celu zapewnienia ciągłości pracy powierzonych urządzeń i systemów.
  • Współpraca ze służbami administracyjnymi w zakresie związanym z nadzorem nad utrzymaniem administracyjnej sprawności użytkowanych obiektów i pomieszczeń technicznych.
  • Uczestnictwo w projektach, szkoleniach branżowych krajowych oraz zagranicznych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne),
  • dla stanowiska Elektronika przy wykształceniu wyższym 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • dla stanowiska Elektronika przy wykształceniu średnim 5 lat doświadczenia zawodowego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • uprawnienia SEP "E" do 1kV (mile widziane),
  • brak przeciwskazań do pracy na wyskości,
  • umiejętność posługiwania się schematami elektroniczymi oraz znajomość warunków pracy urządzeń,
  • biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, system Windows),
  • dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy w stresie, sumienność oraz terminowość,
  • niekaralność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 17.06.2019

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.