ELEKTRONIK – DIAGNOSTA SAMOCHODOWY w ASO Renault i Dacia w Lublinie

Nazaruk Service Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę z osobami o bogatym doświadczeniu zawodowym
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Wymagania

  • doświadczenie w renomowanych stacjach obsługi min. 5 lat
  • bardzo dobra znajomość elektroniki samochodowej
  • Znajomość obsługi urządzeń diagnostycznych

Prezentacja firmy

Początki Nazaruk Service sięgają 1946 roku, kiedy Pan Józef Nazar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria