Opis stanowiska pracy

Lubimy, gdy nasi pracownicy mają ambitne cele. A jak jest w Twoim przypadku? Czy jesteś gotów rozwijać się podejmując nowe wyzwania? MAHLE to jeden z 15 czołowych światowych dostawców w branży motoryzacyjnej. Zatrudniając około 66 000 pracowników w ponad 150 zakładach produkcyjnych oraz dysponując dziesięcioma wielkimi centrami badawczo-rozwojowymi dążymy do tego, aby w pełni zadowolić naszego klienta. Dzięki pracy zespołowej łączymy istniejące już technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowujemy inżynierskie pomysły oraz wyznaczamy nowe standardy. Przyczyniamy się także do poprawy klimatu poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla oraz zmniejszenie zużycia paliwa w co drugim pojeździe na świecie.

Dziel się wiedzą, realizuj pomysły i bierz na siebie odpowiedzialność w MAHLE Polska w Krotoszynie jako:

Wymagania

Czy chciałbyś podjąć się szczególnie odpowiedzialnych zadań?

  • Usuwanie awarii, analizowanie przyczyn powstawania awarii oraz zapobieganie ich występowaniu z zakresu elektryki
  • Wykonywanie działań naprawczo-konserwacyjnych parku maszynowego
  • Realizowanie planowanych przeglądów prewencyjnych

Pochwal się nam swoimi umiejętnościami - zarówno tymi zawodowymi, jak i osobistymi.

  • Wykształcenie średnie - techniczne: elektryczne, elektronika, automatyka przemysłowa,
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z konserwacją, naprawą maszyn mile widziane
  • Umiejętność obsługi systemów sterowania S5, Sinumeric 802...840, i nowsze mile widziane

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Oferujemy doskonałe i szyte na miarę możliwości rozwoju. Jesteśmy w stanie je zapewnić dzięki regularnym zebraniom skoncentrowanym na omawianiu działań oraz programowi różnorodnych szkoleń. Doceniamy ponadprzeciętną wydajność, dlatego też chcielibyśmy nawiązać z Tobą długoterminową współpracę. Dajemy Ci nie tylko szansę wykorzystania swojego potencjału, ale także wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu twojego życia. Podążaj z nami ścieżką swojej kariery.

Prezentacja firmy

MAHLE to jeden z największych światowych dostawców w branży motor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie