Opis stanowiska pracy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie. W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zakres obowiązków:

  • Montowanie i demontowanie zespołów i elementów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
  • Instalowanie oraz uruchamianie na stanowisku pracy nowych urządzeń automatyki przemysłowej.
  • Diagnozowanie stanu technicznego urządzeń automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
  • Naprawianie elementów systemów sterowania.
  • Wykonywanie pomiarów wielkości elektrycznych i mechanicznych, korygowanie nastaw i ustawień urządzeń automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego
  • Zgłaszanie potrzeb zakupowych części zamiennych do maszyn i urządzeń produkcyjnych do bezpośredniego przełożonego
  • Dokonywanie interwencyjnych napraw w przypadkach nagłych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych Dokonywanie regeneracji części i podzespołów zamiennych maszyn i urządzeń według przyjętych metod naprawczych, gwarantujących trwałość użytkową tych części
  • Przyjmowanie zgłoszeń, usterek i awarii maszyn oraz urządzeń produkcyjno-technicznych, a także odnotowywanie faktu ich usunięcia w Karcie Napraw Awaryjnych celem należytego raportowania czasu postoju maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Podstawy informatyki, mechaniki ogólnej, elektroniki, konstrukcji maszyn
  • Wiedza z zakresu automatyki
  • Wiedza z zakresu hydrauliki siłowej i hydrauliki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w montowaniu, uruchamianiu, diagnozowaniu i naprawianiu układów automatyki przemysłowej
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC (na przykład Siemens Simatic S5, S7; MITSUBISHI, MOËLLER)
  • Mile widziane umiejętność programowania robotów
  • Sumienność
  • Terminowość, upór w działaniu oraz nastawienie na realizację celów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym (3 zmiany, od poniedziałku do niedzieli, dni wolne w weekend lub w ciągu tygodnia)

Wymagania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy