FallWork Sp. z o.o.

Elektromonter

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska:
- realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych w zakresie eksploatacji
- minimalizacja i całkowita likwidacja usterek przy pomocy urządzeń elektroenergetycznych
- przestrzeganie zasad BHP
- przeprowadzanie pomiarów, prac konserwatorskich
- prowadzenie dokumentacji technicznej z wykonanej pracy
- inne prace zlecone przez Kierownika

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
-instruktaż stanowiskowy
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
-przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
- wynagrodzenie zasadnicze + premie

Wymagania:
-wykształcenie elektryczne , w stopniu zasadniczym
-znajomość obsługi Microsoft Excel, Word
-umiejętność swobodnej komunikacji
-dyspozycyjność do pracy w godz. 07:00 -15:00

Przesyłając swoje cv pamiętaj o dodaniu następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231