Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż, uruchamianie, serwisowanie, remontowanie agregatów sprężarkowych w zakresie mechanicznym i elektrycznym.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (np. elektromechanika, elektrotechnika, energoelektronika, automatyka, mechanika, pneumatyka lub kierunki pokrewne),
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów oraz napraw w dziedzinie elektryki/elektroniki/automatyki/mechaniki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do pracy i nauki,
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Lata pracy pozwoliły nam zb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne