Opis stanowiska pracy

Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” Spółka Akcyjna z siedzibą w Miasteczku Śląskim przy ulicy Hutniczej 17, 42 – 610 Miasteczko Śląskie

Poszukuje kandydata na stanowisko:

ELEKTROMONTER

Do zadań i obowiązków kandydata na ww. stanowisku będzie należało:

  • obsługa urządzeń, stacji i sieci wysokiego, średniego i niskiego napięcia,
  • wykonywanie łączeń sieci WN,ŚN i NN,
  • przeglądy, naprawy i konserwacje urządzeń elektroenergetycznych WN,ŚN,NN,
  • dopuszczenie i nadzór przy pracach na urządzeniach elektroenergetycznych firm zewnętrznych.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o kierunku elektrotechnik/elektroenergetyk,
  • praktyka zawodowa w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu przy urządzeniach do 110KV (powyżej 1KV),
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do pracy wymagającej sprawności psychofizycznej,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • umiejętność do pracy w warunkach stresu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i kompetencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużym przedsiębiorstwie o zasięgu międzynarodowym,
  • szeroki zakres benefitów pozafinansowych.

Dodatkowych informacji udziela:

Kierownik Wydziału MA – Tadeusz Mazur – tel. 512 403 442 (w godz. 7.00 do 15.00)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@hcm.com.pl do dnia 28 lutego 2019 r.

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości: ELEKTROMONTER

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hutę Cynku Miasteczko Śląskie S.A. w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji z dnia 12.09.2018 r. na stanowisko ELEKTROMONTER zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującego oświadczenia (zgoda w tym zakresie ma charakter fakultatywny):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez HCM S.A.”

Prezentacja firmy

Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” Spółka Akcyjna jako czołowy, krajowy pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna