BMZ Poland Sp. z o.o.

Elektromonter

Miejsce pracy: Gliwice

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania.

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Ukształtowaliśmy wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych dzięki koncentracji na potrzebach klienta, oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie Grupa BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania, oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji. W BMZ Poland zatrudniamy obecnie ponad 600 pracowników.

Opis stanowiska:

  • Prace związane z budową nowoczesnych zestawów akumulatorowych do pojazdów elektrycznych
  • Montaż modułów akumulatorowych, instalacja systemów kontrolnych
  • Przeprowadzanie prób i testów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub elektromechanicznym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dokładność i precyzja, sprawność manualna
  • Świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera (np. w montażu rozdzielnic i szaf sterowniczych)

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Dofinansowanie do posiłków, w wysokości 50%
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Kartę Multisport
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.