WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Elektromonter

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Wymagania:

- Udokumentowane doświadczenie na stanowisku min.3 lata-warunek konieczny;

- Wiedza zawodowa i techniczna;

- Uprawnienia SEP

- Umiejętność współpracy w grupie;

- Komunikatywność

- Zorientowanie na wyniki

- Przestrzeganie procedur i przepisów BHP, Jakościowych oraz Ochrony środowiska

- Znajomość j. angielskiego –mile widziana.

Obowiązki:

- Montaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych, pulpitów kontrolno-sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi oraz rysunkami gabarytowymi i zestawieniem materiałowym przygotowanymi przez biuro projektowe lub zgodnie z dokumentacją klienta.

- Montaż mechaniczny rozdzielnic,

- Montaż urządzeń i szyn miedzianych oraz materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami elektrycznymi i rysunkami gabarytowymi,

- Wykonywanie oznaczeń na urządzenia, przewody i listwy zaciskowe;

- Wykonywanie połączeń sterowniczych oraz wysokoprądowych;

- Weryfikowanie i poprawa błędów w dokumentacji;

- Zgłaszanie niezgodności lub braków w dokumentacji;

- Wykonywanie modyfikacji w rozdzielniach na obiektach u klienta.

- ocena jakości produktów.

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- stabilne zatrudnienie;

- możliwość rozwoju i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.