Opis stanowiska pracy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: elektromonter
Miejsce pracy: Francja, Puiseux-Pontoise (okolice Paryża)

Oferujemy pomoc w organizacji transportu oraz zakwaterowaniu na miejscu pracy!

Zakres obowiązków:
- okablowywanie podzespołów maszyn, skrzyni,
- montaż elementów elektrycznych i pneumatycznych,
- przeprowadzanie kontroli jakości instalacji elektrycznych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i stałą premię do wypłaty,
- pełny pakiet socjalny,
- pracę w polskim zespole,
- zorganizowany transport i zakwaterowanie blisko miejsca pracy,
- pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów aplikacyjnych.

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- gotowość do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność 'od zaraz'),
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- mile widziane posiadanie własnego auta (możliwość dojazdu własnym samochodem z kwatery do miejsca pracy ze zwrotem kosztów podróży),
- komunikatywna znajomość języka francuskiego będzie dużym atutem.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres 2 m-cy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
100 EURO za polecenie pracownika
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna