Elektromonter ze znajomością języka ukraińskiego

OTTO Work Force

Reńska Wieś, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Reńska Wieś

Nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo. Nie wymagamy znajomości języka polskiego, liczy się dla nas Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowanie mieszkania, pewne, stabilne zatrudnienie, pomoc ukraińskojęzycznego pracownika.

Nie masz wizy? Pomożemy Ci załatwić bezpłatnie wszelkie formalności. Jesteś zainteresowany?

Wyślij do nas swoje CV.

• Oferta pracy tymczasowej

• Nr ref: EM/RW/03/16

Zakres obowiązków:

• Montaż i testowanie elementów automatyki bram

• Montaż i podłączenie maszyn

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

• Wykonywanie poleceń brygadzisty

Oczekujemy od Ciebie:

• Wykształcenie elektryczne lub pokrewne

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych

• Uprawnienia SEP do 1 Kv minimum w zakresie eksploatacji

• Umiejętność pracy w zespole

• Dokładność i precyzyjność

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

• Bezpłatne zakwaterowanie blisko zakładu pracy, dom z ogrodem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.