ELEKTROMONTER ze znajomością języka angielskiego

Human & Hunter Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:
Do najważniejszych zadań będzie należał montaż, demontaż oraz naprawa instalacji elektrycznej w baterii. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących produktu oraz za bezpośredni kontakt z Klientem. Praca wiąże się z wyjazdami do Klientów zarówno na terenie Polski jak i Europy.

Wymagania:
Aby swobodnie realizować zadania na proponowanym stanowisku musisz posiadać:
• uprawnienia SEP 1kV,
• bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
• wykształcenie kierunkowe,
• minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość elektroniki i automatyki,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Atrakcyjną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pakiet prywatnej opieki medycznej;
• Pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i o międzynarodowych standardach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.