HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Elektromonter z niemieckim

Miejsce zatrudnienia: 02-170 Warszawa

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Elektromonter z komunikatywnym niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko Elektromonter elektrycznych instalacji budowlanych i przemysłowych

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie – od 12 euro/h
• Diety w wysokości 30 euro dziennie
• Dodatki urlopowe, świąteczne itp.
• Dodatki za pracę w soboty, niedzielę oraz w nadgodzinach
• Organizacja zakwaterowania w czasie projektów
• Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
• Możliwość długotrwałej współpracy,
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:

• Wykonywanie elektrycznych instalacji budowlanych i przemysłowych
• Instalacja i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych
• Praca przy montażu tras kablowych oraz szaf sterowniczych
• Prace pomiarowe

Oczekiwania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• Wykształcenie zawodowe jako elektromonter, elektryk
• Mile widziane doświadczenie zawodowe – nie jest to jednak warunek konieczny
• Wiedza na temat elektrycznych instalacji budowlanych i przemysłowych
• Umiejętności montażu tras kablowych oraz szaf sterowniczych
• Własny samochód oraz prawo jazdy mile widziane
• Gotowość do pracy wyjazdowej w różnych miastach w Niemczech
• Zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w grupie
• Nastawienie na cel oraz samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 632

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.