Elektromonter (utrzymanie ruchu, serwis)

ERBUD Industry Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

ERBUD INDUSTRY CENTRUM
Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Od: ERBUD Industry Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Praca w branży energetycznej i przemysłowej
  • Konserwacja, naprawa, remonty urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, rozdzielni elektrycznych, transformatorów, silników.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektryka, automatyka lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, hydrauliki, pneumatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia grupy I do 1 kV
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.