Elektromonter Urządzeń Specjalnych

Devire

Gliwice, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gliwice

Nasz Klient to lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania. Firma to największy w Polsce producent baterii litowo-jonowych, co niesie za sobą ogromne możliwości. Produkty firmy zasilają rowery elektryczne, skutery, elektronarzędzia, narzędzia ogrodnicze, pojazdy użytkowe i autobusy elektryczne.

Elektromonter na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za prawidłowe wykonywanie i montaż układów zasilania na potrzeby pojazdów elektrycznych.

Zakres zadań na tym stanowisku:

  • montażem elektrycznym i mechanicznym układów zasilania zgodnie z dokumentacją
  • wykonywaniem podstawowych pomiarów elektrycznych
  • programowaniem sterowników w podstawowym zakresie
  • testowaniem i kontrolą jakości wykonanych układów zgodnie z procedurami
  • wypełnianiem dokumentacji jakościowej
  • zgłaszaniem ewentualnych niezgodności

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym, elektromechanicznym lub adekwatne doświadczenie zawodowe
  • wiedzę teoretyczną i praktyczną z podstawowych pojęć i zagadnień elektrycznych
  • znajomość wykonywania pomiarów elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i montażowych
  • zdolności manualne, w tym umiejętność obsługi elektronarzędzi niezbędnych przy prefabrykacji
  • uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji (będą dodatkowym atutem)
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy
  • umowę o pracę na cały etat
  • dobre warunki pracy w zgranym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opiekę medyczną Luxmed (dofinansowaną przez Pracodawcę)
  • kartę Multisport (dofinansowaną przez Pracodawcę)
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
Devire Devire Devire Devire