Elektromonter Urządzeń Dźwigowych-min. 12 tyś zł netto

Unique Minds

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

U N I Q U E M I N D S jest firmą o międzynarodowym zasięgu dostarczającą kompletne rozwiązania z zakresu zarządzania talentami.

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej na rynku europejskim firmy produkcyjnej z branży urządzeń dźwigowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter/ Elektryk Urządzeń Dźwigowych z j. angielskim

Miejsce pracy: Dania

Stawka: ok. 70-170 zł netto/h

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie prac związanych z budową instalacji elektrycznych żurawi wieżowych zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości

• Naprawa i konserwacja urządzeń dżwignicowych

• Przeprowadzanie montażu i demontażu urządzeń dostarczanych na zamówienie klientów

Wymagania:

• Udokumentowane min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektryka, Elektromechanika lub Elektryka Przemysłowego

• Wykształcenie techniczne, elektryczne lub mechaniczne

• Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy- warunek konieczny

• SEP do 1KV

• Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem PLC Siemens

• Gotowość do częstych delegacji na terenie Danii i całej Europy

• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

• Zatrudnienie na stałe na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta na duńskich warunkach (w tym m.in. 37h tydzień pracy, liczne ulgi podatkowe, opieka medyczna)

• Atrakcyjne stawki godzinowe- od 70-170 zł netto/h

• Firma pokrywa koszty noclegów i wyżywienia w trakcie delegacji

• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu w Danii

• Zwrot kosztów przelotów lub przejazdu do Danii

• Możliwość pracy w nadgodzinach

• Szkolenia podnoszące kwalifikacje

• Wsparcie Koordynatora w relokacji i organizacji życia w Danii

• Stabilne zatrudnienie w wiodącej na rynku europejskim firmie

• Pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w dokumentach rekrutacyjnych przez UNIQUE MINDS z siedzibą w Warszawie, nr KRAZ 15279, w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.). Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.”

Prezentacja firmy

U N I Q U E M I N D S jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 200PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis