Elektromonter Transformatorów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Ełk, warmińsko-mazurskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Ełk

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nr.ref. ET/Pł/2014

Zadania:

- Montaż, konserwacja transformatorów,
- Filtracja oleju transformatorów.

Wymagania:
- Znajomość branży: znajomość materii serwisu transformatorów,
- Wymagane uprawnienia/szkolenia: SEP E i/lub D 1 kV lub wyżej,
- Uprawnienia na kierownika budowy I lub/na wózek widłowy – będą dodatkowym atutem
- Doświadczenie: udział w montażu 1 transformatora / 1-2 miesiące doświadczenia na w/w stanowisku.
Oferujemy:
- Pracę na umowę o pracę,
- Dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
- Płatną delegację poza miejscem zamieszkania oraz zakwaterowanie.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny z podaniem nr ref.: Nr ref.: ET/Pł/2014

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.