Elektromonter - specjalista (Inżynier) kontrola-rozruch-pomiary

Elektromontaż Gdańsk SA

Gdańsk k Gdynia Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rosnącą liczbą realizowanych prac kontrolno-rozruchowo-pomiarowych poszukujemy kandydatów do pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe;
  • uprawnienia kontrolno-pomiarowe (lub gotowość do egzaminu);
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej;
  • znajomość norm tematycznych;
  • zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra i bezpieczna organizacja pracy;

Obowiązki:

  • rozruch instalacji (elektrycznych, energetycznych);
  • pomiary powykonawcze; dokumentacja powykonawcza;
  • pomiary elektryczne powykonawcze i okresowe;
  • kontrola jakości urządzeń i instalacji;

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • umowa o pracę.

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Elektromontaż Gdańsk SA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem rob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka