Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z branży spawalniczej działającą od 12 lat na rynku polskim.
W związku z dynamicznym rozwojem pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTROMONTER-SERWISANT

TWOJE ZADANIA:
a) odpowiada za realizację wyrobów i usług serwisowych zgodnie z dokumentacją techniczną i wymogami technologicznymi,
b) nadzoruje funkcjonowanie usług serwisowych, w szczególności sprawuje kontrolę nad wydawanymi urządzeniami z serwisu,
c) prowadzi prawidłową organizację procesu odbioru technicznego usług i wyrobów
d) diagnozuje urządzenia w przypadkach uszkodzeń, awarii i innych niesprawności,
e) przeprowadza montaż instalacji i podzespołów elektrycznych i elektronicznych, posługując się dokumentacją techniczną, wykonuje pomiary elektryczne,
f) osobiście wykonuje usługi serwisowe i produkcyjne urządzeń spawalniczych,
g) odpowiada za zapewnienie terminowej i jakościowej realizacji napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Wymagania

• Wykształcenia minimum średnie techniczne
• Nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów
• Kreatywności i szukania innowacyjnych rozwiązań w kontaktach z drugą osobą
• Bardzo dobrej organizacji własnej pracy oraz podległego zespołu, umiejętności pracy pod presją czasu
• Dokładności i sumienności w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków
• Rzetelności, zaangażowania, samodzielności, poczucia humoru
• Mile widziana znajomość z zakresu urządzeń spawalniczych oraz akcesoriów
• Umiejętności współpracy w grupie
• Obsługa programów Excel, Word
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

WROZAS Sp. z o.o. (dawniej ZAS ASPA Sp. z o.o.) w latach 90-tych wydziel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji