Opis stanowiska pracy

  • obsługa urządzeń frezujących CNC oraz urządzeń do cięcia laserowego tworzyw sztucznych dla potrzeb produkcji reklam świetlnych,
  • obsługa prostych programów komputerowych do zarządzania pracą maszyn tnących,
  • montaż elementów reklam świetlnych, w tym instalacji elektrycznej wewnątrz reklam świetlnych na bazie technologii LED,
  • składanie reklam w całość,
  • montaż reklam świetlnych w docelowych lokalizacjach.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki elektryczne lub elektroniczne
  • umiejętność montażu obwodów elektrycznych, w tym lutowania i testowania instalacji,
  • podstawowa obsługa komputera
  • mile widziana znajomość urządzeń tnących i frezujących
  • mile widziana znajomość branży reklamowej
  • prawo jazdy kat. B
  • wymagany jest status bezrobotnego, zarejestrowanego w PUP Opole

Prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie i podesłanie CV drogą mailową.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najbardziej wszechstronnych firm reklamowych w w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja