elektromonter (prefabrykacja szaf sterowniczych)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla swojego stałego Klienta, producenta z branży automatyki przemysłowej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 32537
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • montaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych, pulpitów kontrolno - sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi oraz rysunkami gabarytowymi i zestawieniem materiałowym przygotowanymi przez biuro projektowe lub zgodnie z dokumentacją klienta
  • montaż mechaniczny rozdzielnic
  • montaż urządzeń i szyn miedzianych oraz materiałów pomocniczych zgodnie ze schamatami elektrycznymi i rysunkami gabarytowymi
  • wykonywanie oznaczeń na urządzenia, przewody i listwy zaciskowe
  • wykonywanie połączeń sterowniczych oraz wysokoprądowych
  • weryfikowanie i poprawa błędów w dokumentacji
  • zgłaszanie niezdgodności lub braków w dokumentacji
  • wykonywanie modyfikacji w rozdzielniach na obiektach u klienta

Oczekiwania:
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektromontera min. 3 lata
  • wiedza zawodowa i techniczna - znajomość technologii prefabrykacji szaf sterowniczych
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność współpracy w grupie
  • komunikatywność
  • zorientowanie na wyniki
  • przestrzeganie procedur i przepisów BHP, Jakościowych oraz Ochrony Środowiska
  • znajomość j. angielskiego mile widziana

Oferta:
  • zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe
  • bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie oraz zdrowotne)
  • praca w środowisku pełnym wyzwań i pozwalającym na rozwój umiejętności
  • realne szanse na rozwój zawodowy w obrębie organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)