Elektromonter Poznań i okolice (praca od zaraz)

EF Systemy Sp. z o.o.

62-030 Luboń, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje pracowników na stanowisko:

ELEKTROMONTER
(Poznań I okolice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- wykonywanie prac związanych z wykonawstwem i serwisem instalacji elektrycznych oraz elektroenergetycznych w budownictwie

OFERUJEMY

- możliwość rozwoju podczas realizacji innowacyjnych projektów
- pracę na terenie Poznania I okolic
- współpracę w miłym zespole
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość przedłużenia umowy lub stałego zatrudnienia

Wymagania

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych i teletechnicznych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, użyteczności publicznej (warunek konieczny)
- uprawnienia SEP E do 1 kV
- wykształcenie zawodowe
- znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- dyspozycyjność (czasami praca na terenie Wielkopolski)
- umiejętność współpracy z zespołem

MILE WIDZIANE

- uprawnienia SEP D oraz uprawnienia powyżej 1 kV

Prezentacja firmy

EF SYSTEMY SP Z O.O. to prężnie rozwijająca się firma
w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
udział w zysku w zrealizowanym kontrakcie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie