Elektromonter / Pomocnik elektromontera

SPIE Stangl Technik sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

STANGL Technik Polska Sp. z o.o. należy do grupy SPIE Deutschland&Zentraleuropa działającej w Niemczech, Polsce, Austrii, Republice Czeskiej, Słowacji i Węgrzech. Grupa zatrudnia ponad 17.000 pracowników (z czego ok. 240 osób w STANGL Technik Polska) a w roku 2021 osiągnęła obrót ok. 2,4 mld €. W Polsce działamy w 6 oddziałach w tym w trzech (w Świdnicy, Warszawie i Poznaniu) zajmujących się dużymi projektami z zakresu technicznego wyposażenia budynków w kompletne instalacje mechaniczne i elektryczne. Oprócz projektowania i realizacji nowoczesnego wyposażenia technicznego obiektów kubaturowych, spółka STANGL Technik Polska zajmuje się świadczeniem usług w zakresie serwisu urządzeń i instalacji technicznych, budową i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia a także budową i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na drogach, w tym oświetlenia dróg i placów oraz sygnalizacją uliczną.
Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy obecnie osoby na następujące stanowisko:

Zadania dla Pracownika:

  • Wykonywanie przyłączy energetycznych
  • Serwis istniejących przyłączy oraz linii energetycznych SN i nN
  • Wykonywanie linii SN i nN
  • Wykonywanie prac ziemnych i kablowych
  • Obsługa sprzętu budowlanego w szczególności: koparki, podnośnika, zagęszczarki itp.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • W przypadku Pomocnika Elektromontera przyuczanie do powyższych zadań.

Niezbędne kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe - elektryczne/elektroenergetyczne
  • Doświadczenie w pracy związanej z elektryką/energetyką (nie wymagane w przypadku pomocnika)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych (nie wymagane w przypadku pomocnika)
  • Znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektroenergetycznych (nie wymagane w przypadku pomocnika)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1kV
  • Chęć zdobycia nowych kwalifikacji oraz doświadczenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie Umowy o Pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kwalifikacji - stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby
  • możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i praca w wykwalifikowanym zespole
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Kontakt:
Stangl Technik Polska Sp. z o.o., ul. Gdyńska 25 , 58-100 Świdnica, Fax +48 74 640 97 97, www.stangl-technik.pl