Elektromonter / pomocnik elektromontera

Energocenter Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy chętnych kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

elektromonter / pomocnik elektromontera

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Wykonywanie prac elektromontażowych na rozdzielniach SN i WN na budowach w kraju (głównie województwo śląskie, małopolskie i opolskie)
  • Prefabrykacja rozdzielnic nN

Niezbędne kwalifikacje:

  • Wykształcenie zawodowe/średnie w zawodzie elektryk
  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki
  • Uprawnienia SEP min. do 1kV (preferowane powyżej 1 kV)
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Absolwenci kierunków elektrycznych/ elektroenergetycznych
  • Prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia zawodowego i kwalifikacji + premia i dodatki
  • Umowę o pracę na pełny etat na czas określony
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą opcji "Aplikuj" lub złożenie w siedzibie spółki.

Prezentacja firmy

Energocenter Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 2004 roku. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna