Elektromonter - Niemcy

Elektromontaż Gdańsk SA

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z rosnącą liczbą realizowanych prac na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektromonter

Siedziba firmy znajduje sie w Gdańsku

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe;
  • upraw. SEP;
  • znajomość j. niemieckiego;

Obowiązki:

  • montaż inst. elektrycznych, tras kablowych;
  • podłączanie rozdzielnic, układanie kabli;

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę.

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Elektromontaż Gdańsk SA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem rob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria