Elektromonter (m/k)

Trenkwalder

Nowy Sącz, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Obowiązki:
  • prowadzenie procesów grafityzacji zgodnie z procedurą i wymogami,
  • dbanie o właściwy stan techniczny instalacji elektrycznej LWG,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych tej instalacji,
  • wspieranie dyżurnego utrzymania ruchu w zakresie usuwania usterek i awarii maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,
  • wprowadzanie wymaganych zapisów dokumentujących przebieg wykonywanych prac oraz odłączeń i załączeń instalacji elektroenergetycznych,
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń elektroenergetycznych, wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych tych instalacji,
  • identyfikowanie i usuwanie uszkodzeń, usterek i nieprawidłowości w pracy maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,
  • dopuszczanie do pracy brygad remontowych zgodnie z wymogami SEP.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy konserwacji oraz usuwaniu awarii urządzeń elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia
  • uprawnienia SEP grupa 1 bez ograniczeń napięcia.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej, międzynarodowej firmie z branży elektrycznej,
  • możliwość podjęcia pracy w firmie naszego klienta po okresie zatrudnienia w agencji pracy tymczasowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.