Elektromonter Linii Napowietrznych NN i SN

Agencja Headhunters

południowa Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brytyjska, uznana firma, zajmująca się od wielu lat dystrybucją energii, będąca głównym wykonawcą zarówno dużych jak i małych projektów elektrycznych w całej Wielkiej Brytanii, poszukuje specjalistów na stanowisko:

Elektromonter Linii Napowietrznych NN i SN.

Praca dla wykwalifikowanych elektromonterów linii napowietrznych, doświadczonych w pracy pod napięciem. Praca w południowej części Anglii przy renowacji linii niskiego i średniego napięcia; praca na słupach drewnianych.

Nasz klient oferuje:
-bardzo dobre warunki finansowe, w zależności od poziomu specjalizacji i doświadczenia, stawka wynosi £17.30 za godzinę brutto plus £35 diety (dni pracujące),
-pracę w systemie 10/4, czyli 10 dni pracy, 4 dni wolnego. Pracuje się 10 godzin dziennie. Przy kolejnych projektach system pracy może się zmienić,
-stałą pracę na bardzo dobrych warunkach. Jeśli pracownik się sprawdzi, pracodawca oferuje kontrakt na wiele lat,
-pracę w firmie, która jest głównym wykonawcą, w której nie ma przestojów, ponieważ kończąc jeden projekt, zaczyna kolejny,
-pomoc w znalezieniu mieszkania,
-pracę w firmie zatrudniającej głównie Brytyjczyków.

Wymagania

-dobra znajomość języka angielskiego – koniecznie! Po pewnym czasie pracy w Anglii, będą Państwo musieli zdać egzamin, uprawniający do pracy jako elektromonter w Wielkiej Brytanii (teoretyczny i praktyczny). W razie niepowodzenia, istnieje możliwość poprawy egzaminu bez przerywania pracy w Anglii.
- przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy dla Operatora Europejskich Systemów Dystrybucyjnych (sieci dystrybucji energii) lub porównywalnych sieci,
-aktualne uprawnienia SEP powyżej 1kV (najlepiej bez ograniczeń),
-duże doświadczenie w pracy pod napięciem,
-umiejętności w m.in.wyłączaniu sieci niskiego i średniego napięcia, kontrolowanie biegunowości przed i po podłączeniu, remont linii niskiego i średniego napięcia, wymiana przewodów, słupów, praca pod napięciem z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa,
-wykształcenie kierunkowe lub odpowiednie kursy,
-prawo jazdy kat. B
-umiejętność pracy na słupach drewnianych lub betonowych.

Osoby zainteresowane oraz spełniające warunki, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim. W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 609 690 179.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis