Elektromonter - hamburg i okolice

EuropaJOB Sp. z o.o.

Niemcy - Hamburg i okolice, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska pracy:

- montaż czujników
- montaż tras kablowych
- podłączanie kabli

Wymagania

- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako elektryk
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Niemiec
- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i umiejętności
- możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
- zagwarantowane w pełni bezpłatne zakwaterowane (opłacane przez pracodawcę)

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka