Elektromonter, Elektryk

PROQEL Sp. z o.o.

GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

PROQEL Sp. z o. o. to firma, która posiada wieloletnie tradycje inżynierskie.

Zespół składa się z wykwalifikowanych inżynierów z doświadczeniem w branży elektrycznej oraz automatyki, co gwarantuje najwyższą jakość usług.

Poszukujemy pracowników na stanowisko elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka

Od zaraz. Praca głównie na terenie woj. Śląskiego - Gliwice i okolice

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie instalacji elektrycznej wewnętrznych i zewnętrznych
  • budowa tras kablowych
  • budowa linii kablowych nN i SN
  • prefabrykacja szaf sterowniczych i RG

WYMAGANIA:

  • wykształcenie profilowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • zdolność do pracy na wysokości
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane uprawnienia SEP E1 oraz prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę,
  • stabilną prace w młodym i kompetentnym zespole ludzi
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • możliwość doskonalenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres biurowy.

Prezentacja firmy

PROQEL Sp. Z o. o. to firma, która posiada wieloletnie tradycje inżynier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne