Elektromonter Elektrycznych Instalacji Przemysłowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pionki, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Pionki

W związku z rozwojem firmy, dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kozienice

Zakres obowiązków:

• montaż tras kablowych,
• instalacja i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych,
• montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych,
• prace pomiarowe.

Nasz oferta skierowana jest do osób, które:

• mają kilkuletnie doświadczenie w pracy przy obiektach przemysłowych typu spalarnie, pompownie, oczyszczalnie, rafinerie, huty (preferowane osoby, które już pracowały za granicą),
• posiadają wykształcenie elektryczne (oraz uprawnienia SEP do 1 kV),
• potrafią czytać dokumentację techniczną,
• potrafią współpracować w zespole, a w swojej pracy są staranne i zorganizowane,
• znają w sposób komunikatywny język angielski (warunek konieczny),
• mile widziane, jeżeli mają doświadczenie w kierowaniu małą grupą – 2-3 mniej doświadczonych elektryków,
• są dyspozycyjne i gotowe do wyjazdów,
• posiadają prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Dużą wartością jest dla nas zaangażowanie w pracę i umiejętność pracy pod presją czasu, ale także silna motywacja i orientacja na wykonanie zadania.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
• zatrudnienie w formie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem oraz wszystkimi świadczeniami,
• pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
• zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy na rynku europejskim,
• możliwość awansu zawodowego w strukturze projektowej spółki.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.