Elektromonter Brygadzista/ Elektromonter/ Pomocnik Elektromontera

GK- Elektro Sp. z o.o.

Czerwonak, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma GK- Elektro Sp. z o.o. aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Elektromonter Brygadzista, Elektromonter, Pomocnik Elektromontera

Miejsce pracy: Wielkopolska

Wymagania – ELEKTROMONTER BRYGADZISTA:

  • doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych
  • umiejętność zarządzania brygadą elektromonterów
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 20 KV w zakresie eksploatacji (E) i dozoru (D)

Wymagania – ELEKTROMONTER:

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP

Wymagania – POMOCNIK ELEKTROMONTERA:

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki
  • umiejętność samodzielnej pracy jak i współpracy w grupie
  • nastawienie na rozwój zawodowy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realizację ciekawych wyzwań,
  • przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomoca opcji "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GK-Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku 62-004, przy ul. Gdyńskiej 83, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GK-Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwonaku 62-004, przy ul. Gdyńskiej 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Słowa kluczowe: Elektromonter, Brygadzista, Elektromotaż, Elektryk, Instalacje elektryczne, Instalacje, Elektryka, Monter, Montaż, Budowa, Praca na budowie, SEP

Prezentacja firmy

GK – Elektro Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna