Elektromechnik Utrzymania Ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, dolnośląskie

Miejsce pracy: Poznań
Twoje zadania:
  • Utrzymywanie pełnej funkcjonalności wszystkich maszyn i urządzeń
  • Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii i niesprawności w działaniu urządzeń
  • Utrzymywanie porządku w warsztacie technicznym oraz pomieszczeniach magazynowych
  • Proponowanie nowych rozwiązań usprawniających proces produkcyjny

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • Umiejętność przeprowadzania przeglądów, napraw, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Sumienność, odpowiedzialność oraz punktualność
  • Uprawnienia eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV E lub D
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:
  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Rozwój w ramach struktur firmy
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport i ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatny transport pracowniczy
  • Wynagrodzenie w pełni uzależnione od posiadanych przez Ciebie kompetencji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials