Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta, lidera w branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, który w ramach nowo otwieranej linii produkcyjnej buduje zespół specjalistów, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref. EN/012016/WRC/DB

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie regularnych konserwacji maszyn i napraw wadliwych części
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w działaniu maszyn / urządzeń
  • szkolenie operatorów z zakresu utrzymania standardów czystości / konserwacji maszyn
  • planowanie i realizowanie określonych projektów inżynieryjnych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (elektryk, mechanik)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane w firmie produkcyjnej w branży spożywczej)
  • doświadczenie w serwisowaniu maszyn z zachowaniem bezpieczeństwa i realizacją planu produkcji
  • znajomość narzędzi lean management zwłaszcza TPM
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole i szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność, komunikatywność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowej firmie w dynamicznym środowisku i sprzyjającej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z maszynami wysokowydajnymi
  • dodatkowe benefity (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.