Opis stanowiska pracy

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług. Dostarczamy skrojone na miarę nowoczesne rozwiązania, które stale doskonalimy i rozwijamy, zapewniając naszym klientom wysoką produktywność oraz efektywność kosztową przy zachowaniu wysokich standardów BHP.
Obecnie, ze względu na rozwój działalności, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik
Województwo śląskie
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: 25/EM/IP/2014

Zadania na stanowisku:
• utrzymanie, naprawa i konserwacja maszyn (realizacja przeglądów, bieżące usuwanie awarii i usterek);
• wsparcie techniczne obszarów produkcyjnych;
• działania modernizacyjne;
• obsługa systemu CMMS.

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia;
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Wymagania

Wymagania:
• minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
• uprawnienia elektryczne - Grupa 1 E
• mile widziane uprawnienia energetyczne - Grupa 2 i Grupa 3
• doświadczenie w służbach utrzymania ruchu
• umiejętność obsługi komputera

Prezentacja firmy

Maintpartner świadczy usługi w zakresie utrzymania ruchu, eksploatacji i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne